lab kits - downloads for diy fun

Kit - How to Cost & Price your product?

A visual approach to costing and pricing. Let this tool help you to (pre-)cost your products & price them accordingly. Get into a better profitable state even before hitting the production button! Learn how much room you have to play sexy without loosing money. 

Also try the other kits

\Learnworlds\Codeneurons\Pages\ZoneRenderers\CourseCards
Created with